Sufity napinane

CO TO JEST SUFIT NAPINANY?

Sufit napinany wykonany jest z lekkiej folii PCV, która jest napięta na profilach. Można zasłonić za jego pomocą nieestetyczną ścianę i sufit. Wybierając z szerokiej gamy próbników można uzyskać niesamowite i dowolne efekty wizualne, włącznie z efektem 3D.

Sufit napinany jest zawsze idealnie równy, w pełni zmywalny i nieprzemakalny. Zero rys i pęknięć.

Rodzaje folii PVC:

  • Matowe, błyszczące
  • Gładkie, zamszowe, strukturalne
  • Białe lub różnokolorowe
  • Z nadrukiem i bez
  • Sufity akustyczne
  • Nietypowe kształty

Wszystkie sufity mogą być podświetlone oświetleniem LED w dowolnej palecie kolorystycznej: biały ciepły, zimny, neutralny, lub RGB, czyli pełen zakres barw.

Kolejną ważną zaletą takiego systemu jest jego właściwości pochłaniania dźwięku. Nie zapominaj o łatwości pielęgnacji takiej powierzchni. Wystarczy użyć suchej serwetki i roztworu mydła, aby zapewnić połysk i świeżość.

Wygoda i wygląd to nie jedyne zalety instalowania sufitów naciąganych we Wrocławiu. Jeszcze ważniejsze jest zwrócenie uwagi na wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ zastosowany materiał nie pali się ani nie jest szkodliwy dla ludzi.

Firma z którą współpracujemy daje 10 letnią gwarancję na materiał i wykonawstwo i bardzo konkurencyjne ceny. Koszty sufitów napinanych jest porównywalny do sufitów podwieszanych z płyt g-k , a efekt i czas montażu jest nieporównywalny.

Zapraszam do odwiedzenia naszego salonu gdzie można obejrzeć nasz sufit na żywo , a poniżej zdjęcia z przykładowych realizacji: